CoverMain copy - شرکت واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و بازی سازی

عینک واقعیت مجازی که در دنیای واقعی شما را می کشد

عینک واقعیت مجازی یک تکنولوژی مدرن است که به کاربران امکان تجربه دنیایی شبیه سازی شده نزدیک به واقعیت را می دهد. این فناوری پیشرفته با استفاده از تصاویر سه بعدی باعث لذت بیشتر کاربران در هنگام استفاده از آن می شود. تکنولوژی VR امکانات بسیاری را به کاربران ارائه می‌کند، از جمله بازی‌های ویدئویی سه بعدی، تجربه سفر به مناطق دور دست، آموزش‌ و… . از سوی دیگر فردی مدعی شده عینکی ساخته است که می تواند در هنگام مرگ در بازی واقعیت مجازی مغز شما را در دنیای واقعی نیز نابود کند و باعث مرگ شما شود.

زمان مطالعه: 3 دقیقه

در این مقاله از سایت مارلیک آپ، بهترین شرکت ساخت واقعیت مجازی قصد داریم به برسی عینک واقعیت مجازی بپردازیم که می تواند در دنیای واقعی شما را بکشد.

 

عینک واقعیت مجازی قاتل Nevergear

سالهاست که نظریه کشته شدن در بازی های واقعیت مجازی مطرح شده است اما برخی این نظریه را غیر ممکن و غیر عقلانی می دانند چون نتیجه ای غیر قابل جبران در پی خواهد داشت. اکنون موسس آکیلس یعنی “پامر لاکی” مدعی شده عینک واقعیت مجازی با قابلیت کشته شدن به صورت واقعی ساخته است.

عینک واقعیت مجازی
پامر لاکی

این شخص در صفحه شخصی خود در فضای مجازی اعلام کرده است که این عینک دارای سه شارژر از نوع انفجاری توکار می باشد که در مقابل پیشانی بازیکن قرار گرفته است و می تواند مغز آن را منفجر کند. این نوع انفجار زمانی رخ می دهد که حسگر های نوری قرار گرفته در عینک یک صفحه قرمز با فرکانس های خاص را تشخیص می دهند که همان صفحه Game Over  است و با مشاهد این صفحه بازیکن به صورت واقعی خواهد مرد.

لاکی این نکته را گوشزد کرده است که این محصول تنها جنبه هنری دارد و راه احتمالی بازی های واقعیت مجازی در آیندهء نزدیک است. او همچنین هنوز جرعت آزمایش این عینک را ندارد چون ممکن است به دلایل زیادی خطا داشته باشد و دچار تلفات جانی شود.

همچنین بخوانیدواقعیت مجازی چیست و کاربرد آن

 

منشا ایده عینک واقعیت مجازی Nevergear

لاکی سازنده و طراح این عینک، به این موضوع به صراحت اشاره می کند منشاء اصلی ساخت آن، بازی معروف ژاپنی  Sword Art Online می باشد که درباره یک بازی واقعیت مجازی MMORPG است .

در این بازی، بازیکنان باید در یک سیاه چال 100 طبقه به جنگ با یکدیگر بپردازند تا از دنیای مجازی یک دانشمند دیوانه فرار کنند. یکی از خشن ترین و بی رحم ترین قوانین مربوط به عینک nevergear این است که بازیکن نمی تواند آن را در مواقع اضطراری بردارد و مرگ او حتمی است.

 

عینک واقعیت مجازی

 

سخن پایانی

عینک واقعیت مجازی قاتل Nevergear واقعیتی ندارد و تنها یک اسم فرضی است که برای توصیف یک داستان یا محصول خیالی استفاده می‌شود. در واقع، عینک‌های واقعیت مجازی امروزه بسیار پرکاربرد و جذاب تر هستند و برای تجربه‌ی بصری غنی‌تر در بازی‌ها، آموزش، سرگرمی و حتی در پزشکی استفاده می‌شوند. از سوی دیگر طبق گفته لاکی این عینک تنها مسیر احتمالی بازی های آینده را نشان می دهد که تحقق آن دور از ذهن نیست.

شرکت مارلیک آپ به همراه تیم مجرب خود آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه ساخت واقعیت افزوده به شما همراهان گرامی می باشد، جهت دریافت استعلام هزینه با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *