Marliup GD 1 min 2 - شرکت واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و بازی سازی

توسعه بازی با واقعیت افزوده و مجازی

بازی
سازی

تجربه یک دنیای بی نظیر با واقعیت مجازی و افزوده

بازی سازی

بازی سازی

واقعیت مجازی
افزوده
ترکیبی

بازی سازی

بازی‌سازی با واقعیت مجازی (VR) و افزوده (AR) به عنوان یک فعالیت جذاب و پرطرفدار به شمار می رود. از آنجا که دنیای بازی سازی با گذشت زمان در حال بروزرسانی و پیشرفت است، تلفیق آن با تکنولوژی های روز همچون واقعیت مجازی و افزوده می تواند به تاثیرگذاری آن کمک بسزایی بکند. شرکت های بزرگ بازی سازی جهان به دنبال جذب مخاطب و محبوبیت بیشتر خود در جامعه جهانی هستند تا با استفاده از آن به تعامل بین کاربران دست یابند و آن را افزایش دهند. سرمایه گذاری در حوزه واقعیت مجازی و افزوده به دلیل استقبال زیاد می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری درست و سودآور محسوب شود.

چهار بازی معروف ساخته شده با

واقعیت مجازی و
افزوده

Beat Saber

Beat Saber یک بازی ریتمیک هماهنگ با موزیک می باشد که شما باید با شمشیر های لیزری که در دست دارید مکعب های نوری که به سمتتان می آیند را نابود کنید. این بازی بسیار جذاب و اعتیاد آور است.

Half-Life

شما در دنیای معروف به Half-Life با استفاده از واقعیت مجازی به بازی می پردازید. نقش اصلی این بازی به نام Alyx Vance است که به عنوان یک قهرمان باید با تهدیدات تبهکارانه علمی مبارزه کند.

Superhot

این بازی به گونه ای ساخته شده است که با حرکت شما، به حرکت و بازی در می آید و شما به عنوان یک اول شخص به بازی می پردازید. با بهره گیری از راهبرد حرکت فیزیکی شما موظف به نابودی دشمنان می شوید.

Moss

Moss به عنوان یک بازی ماجراجویانه و جذاب به شمار می رود و شما به عنوان اول شخص در نقش یک موش جوان به نام Quill بازی می کنید. شما باید به این موش برای حل چالش های پیش رو در این بازی کمک کنید.

سه شرکت بزرگ بازی سازی جهان با

واقعیت مجازی و افزوده

Valve Corporation

Valve Corporation asd - شرکت واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و بازی سازی

Valve Corporation یکی از شرکت‌ های بزرگ بازی سازی در جهان است که با بهره گیری از واقعیت مجازی و افزوده بازی های جذاب می سازد. این شرکت سازنده بازی‌ های پر طرفداری چون Half-Life, Portal, و Dota 2 است.

Epic Games

Epic - شرکت واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و بازی سازی

شرکت Epic Games در سال های گذشته توانسته با استفاده از تکنولوژی های واقعیت مجازی و افزوده، بازی های بسیار محبوبی را بسازد. این شرکت بازی‌ هایی مانند Fortnite, Unreal Tournament, و Gears of War را تولید کرده است.

Sony Interactive ' e

sony interactive entertainment logo 58C8A62692 seeklogo.com - شرکت واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و بازی سازی

Sony Interactive Entertainment به عنوان یک شرکت بزرگ بازی سازی در جهان همچون دو شرکت دیگر از واقعیت افزوده و مجازی استفاده می کند. از جمله بازی های معروف تولید شده توسط این شرکت می توان The Last of Us, God of War, را نام برد.

شما می‌توانید برای دریافت طرح واقعیت مجازی بازی فرم زیر را تکمیل کنید.

This field is for validation purposes and should be left unchanged.