پتیبانی وب سایت

پشتیبانی سایت شامل چه مواردی است؟

این روز ها دنیای دیجیتال در بین مردم جا افتاده است که مهم ترین بخش آن داشتن یک وب سایت می باشد. نقطه ی مشترک همه ی وب سایت های موجود در دنیا داشتن پشتیبانی درست و با کیفیت است تا بتواند سال ها سرپا باقی بماند.


زمان مورد نیاز برای مطالعه: 10 دقیقه


این را بدانید که یک وب سایت در ابتدا مثل نوزادی است که تازه به دنیا آمده و به مرور زمان رشد خواهد کرد و شما نیز می توانید به مرور زمان شاهد پیشرفت کسب و کار خود در  سراسر دنیا باشید، از این رو شغلی به اسم پشتیبانی سایت شکل گرفت. تا انتهای مقاله با ما در سایت مارلیک آپ، یکی بهترین شرکت های سایت ساز همراه ما باشید تا چند مورد از وظایف پشتیبانی سایت را برای شما شرح دهیم.

 

پشتیبانی سایت چیست؟

یک وب سایت دارای دو بخش می باشد که یک بخش آن، ظاهر سایت و دیگری مدیریت سایت است. از این رو برای پشتیبانی سایت باید مهارت و تخصص لازم در جهت تعمیر و به روز رسانی یک سایت را داشته باشید تا بتواند به خوبی آن را مدیریت کنید.

از آن جایی که در دنیای دیجیتال رقابت بین کسب و کارها بالا رفته، برای موفقیت نسبت به رقبا باید توسط یک پشتیبان حرفه ای، ظاهر، محتوا و باطن وب سایت را به روز نگه دارید.

در ادامه مقاله همراه ما باشید تا وظایف پشتیبانی سایت را بعد از ساخت سایت برایتان شرح دهیم.

پشتیبانی
طراحی و پشتیبانی سایت

وظایف پشتیبانی سایت

  • بهبود سئو
  • افزایش سرعت سایت
  • بررسی لینک های خراب
  • برطرف کردن خطاهای کدنویسی
  • بهبود گرافیک و ظاهر سایت
  • پشتیبان گیری از فایل های مهم
  • تولید محتوا و اجرای آن برای سایت
  • عملکرد سایت مورد تحلیل قرار بگیرد
  • نرم افزار های وب سایت به روز رسانی شوند

 

مطالعه بیشتر: وظایف شرکت طراحی سایت

 

بدون پشتیبانی چه اتفاقی برای سایت شما می افتد؟

بعد از ساخت سایت توسط شرکت طراح، برای تضمین کیفیت آن به پشتیبانی نیاز است. سیستم مدیریت محتوا باید به روز رسانی شود که این کار توسط متخصص پشتیبان به خوبی انجام می گیرد.

حال در نظر بگیرید که پشتیبان سایت ندارید و این به روز رسانی ها اتفاق نمی افتد و هکرها با پیدا کردن حفره هایی می توانند به سایت شما آسیب برسانند. از این رو با به روز رسانی و ارائه نسخه جدید برای پلاگین ها می توانید وب سایتتان را سرپا نگه دارید.

مشکلات دیگری ممکن است برای وب سایت پیش بیاید. مانند؛ اسپم ها که باعث می شوند از طرف مدیریت برای کاربران اخطار برود و آن ها سایت شما را ترک کنند و این گونه بازدید و اعتماد به سایت شما کم شود. همچنین گوگل ممکن است بخاطر این اسپم ها سایت شما را در نتایج سرچ افراد نشان ندهد، در این مواقع به یک پشتیبان سایت نیاز است تا مشکلات را بررسی کرده و آن ها را در سریع ترین زمان ممکن حل نماید.

هنگام درخواست از شرکت ها برای طراحی سایت قضیه پشتیبانی از آن را نیز مورد اهمیت قرار دهید. معمولا افراد برای طراحی وب سایت خود هزینه زیادی نمی کنند و در نهایت وب سایت بی کیفیتی را دریافت می نمایند. از این رو خیلی از متخصصان وب برای پشتیبانی و بهتر کردن اوضاع سایت بی کیفیت هزینه های زیادی را تقاضا دارند در حالی که اگر از همان ابتدا یک سایت خوب و حرفه ای درخواست و سفارش می دادند، هزینه نگهداری و مراقبت از آن به شدت کاهش می یابد.

 

شرکت مارلیک آپ آماده ی ساخت سایت برای کسب و کار شما و پشتیبانی همیشگی و 24 ساعته می باشد، جهت  سفارش و ارتباط بیشتر با بخش پشتیبانی مارلیک آپ در تماس باشید.

 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *