ساخت سایت مار لیک آپ

هدف از طراحی سایت شخصی

امروزه با توجه به رشد فضای اینترنت و گسترش کسب و کارهای اینترنتی، افراد زیادی هستند که به دنبال افراد با تجربه و متخصص در این زمینه می باشند، تا با آن ها همکاری نمایند. افراد متخصص می توانند با ساخت سایت شخصی برای خود رزومه دیجیتال ایجاد کنند.

طراحی سایت شخصی با هدف نمایش اهداف و فعالیت های یک شخص، بیان دیدگاه ها و تحلیل ها و… انجام می شود.

طراحی سایت شخصی توسط هر فرد با توجه به مهارت، حرفه، توانمندی و تخصص به صورت متفاوت انجام می شود. به وسیله طراحی سایت شخصی، هر فرد می تواند مقالات، افکار، نظرات خود را در زمینه کسب و کار خود به اشتراک بگذارد. شرکت مارلیک آپ همراه شما می باشد تا با ساخت یک سایت شخصی حرفه ای، به پیشرفت و موفقیت شما کمک کند.

اهمیت رابط گرافیگی در طراحی سایت شخصی

رابط گرافیکی به نمای ظاهری سایت گفته می‌شود. بین طراحی سایت شخصی و طراحی سایت حرفه ای پیوند ایجاد می کند. زیرا در سایت شخصی معمولا خدمات یا محصولی به فروش نمی رسد. اما رابط گرافیکی سایت باید به گونه ای باشد که کاربر جذب آن شود و زمان بیشتری را در آن سپری کند. قابلیت ثبت دیدگاه در سایت شخصی اهمیت زیادی دارد چون کاربر حس نزدیکی و صمیمیت بیشتری با صاحب سایت پیدا می کند و تمایل به برقراری ارتباط با او دارد.

شرکت طراحی سایت مارلیک آپ
طراحی سایت شخصی

ویژگی و قابلیت های طراحی سایت های شخصی

همراه با ساخت سایت شخصی باید طراحی آن دارای ویژگی ها و قابلیت هایی باشد از جمله این قابلیت ها :

قابلیت طراحی صفحه رزومه (سوابق شغلی، توصیف مهارت ها و توانایی ها، شرح فعالیت ها، و…)، قابلیت طراحی صفحه بیوگرافی (زندگی نامه، شرح احوال، مدارج علمی، تجربیات و…)، طراحی گالری عکس، طراحی صفحه تماس و چت آنلاین جهت برقراری ارتباط با کاربران،قابلیت ایجاد دسته بندی خدمات، قابلیت طراحی قالب اختصاصی، قابلیت طراحی چند زبانه سایت، قابلیت انتشار مطالب و ایجاد صفحات، قابلیت ایجاد خبرنامه و ارسال خودکار ایمیل به کاربران، قابلیت اضافه کردن سیستم نظرخواهی به تمامی صفحات سایت، قابلیت ثبت کلمات کلیدی در همه ی صفحات سایت به صورت داینامیک و… را می توان نام برد.

طراحی سایت مارلیک آپ
طراحی سایت
  • طراحی سایت شخصی با استفاده از اسکریپت های آماده

در این نوع از طراحی سایت می توان با استفاده از اسکریپت های آماده همانند وردپرس یک سایت شخصی طراحی کرد اما باید توجه کرد که اسکریپت آماده امکانات مورد نیاز فرد را دارا باشد. مزیت این نوع اسکریپت ها وجود قالب های رایگان فراوان می باشد.

  • طراحی سایت شخصی اختصاصی

اگر سایت شخصی فرد متقاضی دارای امکاناتی  باشد که قابل اجرا با روش قبل نیست، در این صورت بهتر است که از طراحی سایت اختصاصی استفاده شود. اگر چه هزینه این روش بیشتر از روش قبلی است اما در طولانی مدت نتیجه بهتری خواهد داشت. درصورتی که فرد متقاضی امکانت خاصی را مد نظر داشته و یا نیاز به یک سایت پربازدید داشته باشد، بهتر است از این روش استفاده نماید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *