min - شرکت واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و بازی سازی

16 دلیل برای انتخاب مارلیک آپ

در سال های اخیر اینترنت و پایانه ابری جای خود را در زندگی عموم مردم باز نموده و در دنیای امروزی، هر کسب و  کاری برای رشد و موفقیت بیشتر نیازمند فعالیت در این فضا می باشد.

اینترنت، نقطه ای برای اوج

تا يك دهه قبل كسب و كارها نيازی به وبسايت نداشتند و دسترسی به اينترنت و تجهيزات كامپيوتری برای همه افراد امكان پذير نبود. اما در دنيای امروز همه چيز تغيير كرده و شکل تازه ای به خود گرفته است.

تا جایی که حتی بخشی از سواد و دانش ما نیز در گرو اينترنت است و در عرض چند ثانيه جواب تمام سوالات خود را پيدا می كنيم!

هویت خود را می دانید؟!

كسب و كارها در اجتماع يك هويت مشخص دارند. حالا كه فضای مجازی بخش پررنگی از زندگی ما را گرفته است چرا در اين فضا هويتی نداشته باشيم؟ مارليک آپ اين هويت را برای شما می سازد.

ساختن هويت مجازی راه های گوناگونی دارد؛ سايت ها و شركت های مختلفی می توانند اين كار را برای شما انجام دهند اما چگونه؟ در ادامه 16 دليل برای انتخاب مارليک آپ را می خوانیم.

چرا مارلیک آپ؟!

1. همه چيز از صفر تا صد برای شروع كسب و كار شما مهيا است:

مارليك آپ تمام چيزهايی كه برای كسب و كار خود نياز داريد را فراهم كرده است. پكيج های گوناگونی برای ساخت سايت يا پيج اينستاگرام وجود دارد كه همه آنها به طور دقيق توضيح داده شده اند.

2. آموزش رايگان برای مديريت سايت خود:

تيم مارليك آپ نكات لازم برای مديريت سايت را به شما آموزش خواهد داد و شما با تلفن همراهی كه در دست داريد، سايت خود را مديريت می كنيد.

3. امكاناتي كه مارليك آپ در اختيار شما مي گذارد باورنكردني است:

از بدو ورود شما به سايت، تمام امكانات فراهم شده است. شما با يك كليك و خريد پكيج مربوطه ديگر نگرانی نخواهيد داشت. كار را به مارليك آپ بسپاريد.

4. سايتت را خودت طراحی كن!

نه! ما طراحي می كنيم. از قالب گرفته تا اسم، رنگ، عكس و… به سليقه خود شماست. انگار كه پيش بهترين خياط ايران رفته ايد و لباسی كاملا درخور شما دوخته است.

5. وبسايت شما در گوشی و تبلت هم به درستی نمايش داده می شود:

بيشتر كاربران و مشتريان از گوشی همراه خود برای گشت و گذار در اينترنت استفاده می كنند. پس بايد سايت شما به درستی نمايش داده شود، چون در غیر اين صورت نیمی از مخاطبان خود را از دست می دهيد. مارليك آپ با طراحی سايت ريسپانسيو اين مشكل را برطرف می كند.

6. وبسايت شما در كمتر از يك سال در صفحه اول گوگل خواهد آمد:

كسب رتبه اول گوگل نيازمند تيم قوی و برخورداری از وبسايت مناسب با استانداردهای گوگل است. مانند سرعت بالا، كدنويسي صحيح و… بخواهیم به طور ساده و واضح بيان كنیم، مارليك آپ تمام آنچه برای رسيدن به صفحه اول گوگل نياز است را فراهم می كند.

7. توسط پيامك و ايميل از هر تغيير سايت خود باخبر می شويد:

سايت شما هر روز و هر چند ساعت يكبار در حال به روز رسانی است، ولی شما وقت آن را نداريد كه هر دقيقه به سايت خود سر بزنيد. راه حل چيست؟ مارليك آپ هر اتفاق مهم در سايت شما اعم از هرخريد توسط مشتری تا ثبت سفارش را از طريق پيامك و ايميل به شما اطلاع می دهد.

8. به سراغ بازديدكنندگان سايتتان برويد:

مارليك آپ آمار روزانه بازديد سايت را برای شما فراهم می كند و دقيقا می دانيد چند نفر از سايت شما بازديد كرده اند يا از كدام منطقه و دستگاهی هستند. همه چيز زير ذره بين مارليك آپ است.

9. سايت شما بين المللی می شود:

كسب و كارهای بزرگ نيازمند اين هستند تا برون مرزی شوند. برای ارتباط بهتر با افراد برون مرزی، داشتن زبانی مشترک لازمه کار است. مارليك آپ امكان ساخت سايت به زبان های زنده دنيا را برای شما فراهم می كند.

10. ما هميشه و هر قدم در كنار شما هستيم:

ساختن سايت آخرين قدم شما برای پيشرفت نيست، بلكه شروع جديد و قدم اول به دنياي حرفه ای هاست. مارليك آپ همراه و هم مسير شما در دنيای حرفه اي ها است.

مسير شما آسان است اگر با مارليك آپ همراه باشيد. تيم ما در 86400 ثانيه روز و 604800 ثانيه هفته كنار شما خواهد بود و امكان تماس تلفنی و پشتيبانی آنلاين وجود دارد تا هر مسئله ای سريعاً برطرف شود.

11. سايت شما قابل ارتقا است:

با ورود شما به دنياي حرفه ای ها متوجه اين خواهيد شد كه امكانات بيشتری نياز داريد. امكاناتي كه ممكن است در پكيج انتخابی شما نباشد. اما اين فرصت در مارليك آپ فراهم شده تا امكانات وبسايت خود را گسترش دهيد. برای مثال وضعيت سفارش پيامكی به سايتتان اضافه شود.

12. امنيت سايت شما تضمين شده است:

نتيجه زحمت هايتان بر باد نمی رود! تيم مارليك آپ امنيت سايت شما را فراهم می كند. به طور روزانه از سايت شما نسخه پشتيبان يا back up گرفته می شود و اطلاعات شما هميشه محفوظ است.

13. مارليك آپ زير نظر ارگان دولتی است:

مجموعه مارليك آپ زير نظر پارك علم و فناوری فعاليت دارد. جزو ايده های به ثبت رسيده ملی می باشد و دفتری معتبر دارد. پس علاوه بر ثبت سفارش از راه دور می توانيد به شعب ما در رودبار و رشت ما مراجعه كنيد.

14. ما در رشد كسب و كار اينترنتی شما همراهتان خواهيم بود:

بازاريابي اينترنتی نيازمند مطالعه و دانش است و همينطور روانشناسی مردم! به همین جهت مارليك آپ از مشاوران مجربی در مجموعه خود استفاده نموده است.

ما فقط در زمينه سايت متخصص نيستيم، بلكه همراه شما در مسير كسب و كارتان خواهيم بود و مانند فرزند خويش از آن مراقبت می كنيم و آن را توسعه می دهيم.

15. اگر قصد پايان همكاری داشته باشيد، باز هم به شما كمك می كنيم:

اگر روزی قصد جدا شدن از مارليك آپ را داشتید، ما در ادامه مسير همراهتان خواهيم بود. شما جزئی از ما می شويد و فايل های سايت، دامنه، هاست و پيج اينستاگرام را به شما تحويل خواهيم داد.

16. ما مارليك آپ را برای كل جهان ساخته ايم:

هدف مارليك آپ جهاني شدن است و سعی می كنيم هم شما و هم خودمان را به اين عرصه نزديك تر كنيم.

4 نظر در “16 دلیل برای انتخاب مارلیک آپ”

  1. پینگ بک: رونق کسب و کارها با شبکه های اجتماعی – 132157

  2. پینگ بک: ویژگی های شرکت طراحی سایت/ ساخت سایت مارلیک آپ، ساخت سایت ارزان، مارلیک آپ

  3. پینگ بک: وظایف شرکت طراحی سایت - /طراحی سایت مارلیک آپ،ساخت سایت مارلیک آپ،بهترین سایت ساز

  4. پینگ بک: طراحی و ساخت اپلیکیشن برای کسب و کارها - / اپلیکیشن، اپلیکیشن ساز مارلیک آپ، مارلیک آپ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *