طراحی سایت رشت

ضرورت تولید محتوای سایت

یکی از مهم ترین فاکتور ها در راستای موفقیت یک کسب و کار تولید محتوای سایت آن فروشگاه است. انجام این کار در بالا رفتن ویوی سایت در زمان انتظار مخاطبان، سرعت لودینگ شبکه مجزی، ترافیک سایت و .. تاثیر گذار خواهد بود. پس افراد و صاحبان مشاغل باید با افزایش اطلاعات و دانش خود در این زمینه و یا با استفاده کردن از کارشناسان متخصص در این حوزه این کار را انجام دهند.


مدت زمان مطالعه: 6 دقیقه


انجام این کار از اهمیت بالایی برای موفقیت یک کسب و کار برخوردار است، چرا که علاوه بر افزایش بازدید و ترافیک شبکه مجازی، تولید محتوای سایت سبب می شود تا آن فروشگاه آنلاین در رتبه ها نتایج بالای گوگل قرار گیرد و این امر باعث می شود تا افراد و اشخاص بیشتری با آن آشنا شوند. در این مقاله از سایت مارلیک آپ یکی از شرکت های بزرگ طراحی سایت رشت با توضیح کامل درباره این فعالیت  و بازگو کردن اهمیت استفاده از آن خواهیم پرداخت.

 

طراحی سایت رشت
تولید محتوای سایت

 

اهمیت تولید محتوای سایت

انجام تولید محتوای سایت اگر به صورت اصولی و با دانش کافی و یا توسط افرادی خبره انجام گیرد، باعث می شود تا افرادی که قصد مراجعه به شبکه شما را دارند و از بسترهایی همانند: گوگل، فایرفاکس، وب سایت ها و … استفاده می کنند، فروشگاه آنلاین شما را در صدر نتایج ببینند و به آن مراجعه کنند.

علاوه بر این که تولید محتوای سایت مناسب و اصولی، شبکه را در نتایج گوگل به بالاترین نقطه می رساند. سبب می شود که افراد مراجعه کننده زمان بیشتری را در فروشگاه آنلاین شما بگذارند و به اصطلاح علمی ترافیک سایت شما افزایش یابد. با بالا رفتن این مقدار هوش مصنوعی گوگل و دیگر بسترها تشخیص می دهند که آن وب سایت جزء یکی از پرطرفدار ها است و آن را به دیگر علاقه مندان این حوزه معرفی خواهد کرد.

پس در کل استفاده از انواع تولید محتوای سایت می تواند مزایای زیادی را برای موفقیت فروشگاه های آنلاین داشته باشد. اما اگر این کار با دانش کامل و به صورت اصولی شکل نگیرد به همان اندازه می تواند سبب شکست شبکه مجازی افراد شود، پس در ابتدا بهتر است با چند نمونه از این فعالیت و نکات کلیدی هر کدام آشنا شویم.

 

همچنین بخوانید: بازاریابی سئو چیست؟

 

انواع تولید محتوای سایت

  • محتوای متنی:

یکی از ساده ترین انواع تولید محتوای سایت متن ها هستند که در قضیه سئو و بالا آمدن رتبه گوگل وب سایت ها به آن ها بسیار کمک خواهد کرد. در این نمونه که معمولا برای آموزش، انتقال اطلاعات و آشنایی بیشتر با شرکت و خدمات آن به اشتراک گذاشته می شوند، چند نکته مهم وجود دارد که در صورت رعایت نکردن آن ها ممکن است، مشکلات بزرگی برای شبکه مجازی رخ دهد.

بهتر است برای تولید محتوای سایت افرادی که در این کار خبره هستند به صاحبان کسب و کار آنلاین کمک کنند تا بازدهی بیشتری داشته باشد و برای موفقیت و پیشرفت وب سایت کارساز تر باشد. موسسه مارلیک آپ یکی از شرکت های طراحی سایت رشت تمامی این نکات را به علاقه مندان آموزش خواهد داد. برای دریافت اطلاعات از دیگر بخش های مجموعه می توانید به قسمت پشتیبانی سایت مراجعه فرمایید.

کپی نبودن متن های بارگزاری شده، استفاده نکردن از کلمات تکراری در پاراگراف ها، بهره نگرفتن از تصاویر و … تعدادی از آن نکات مهم هستند که در تولید محتوای سایت از نوع متنی می بایست رعایت کرد. مورد اول باید در اولویت قرار گیرد، چرا که در صورت عدم کنترل آن سایت طبق قوانین گوگل غیر مجاز شناخته شده و از بین خواهد رفت و قابلیت بازگردانی آن وجود ندارد.

  • محتوای بصری:

برخی از وب سایت ها برای این که متن های خود را جذابیت بیشتری برای افراد داشته باشد از تصاویر، ویدئوها و … استفاده می کنند. این نوع می تواند در میان متون به کار گرفته شود و یا به صورت جداگانه بارگزاری کرد. این نوع از تولید محتوای سایت ممکن است بیشتر از مدل قبلی برای فروشگاه آنلاین خطر ساز باشد.

  • محتوای صوتی:

نوع دیگری از انواع تولید محتوای سایت مدل صوتی است که در استفاده از آن امروزه آن چنان به چشم نمی خورد،  چرا که گوگل و بستر های دیگر جست و جو قوانین و مقررات سخت گیرانه ای برای این فایل ها دارند و به شدت بر روی کپی رایت نبودن آن ها دقت می کنند. بنابراین صاحبان فروشگاه های آنلاین این ریسک را انجام نداده و بیشتر از متن و تصاویر و یا ترکیب این دو استفاده می کنند تا علاوه بر خطر کم تر برای امنیت سایت سبب بیشتر شدن ترافیک و بازدید سایت شود.

کلام پایانی

به طور کلی وب سایت ها باید در تلاش باشند تا با استفاده از تولید محتوای سایت یک شبکه بی نظیر را برای مخاطبان بسازند و بتوانند در نتایج گوگل و میزان بازدید رشد داشته باشند. بهتر است صاحبان فروشگاه های آنلاین، شرکت ها و موسسات از افراد متخصص در این حوزه برای این کار استفاده کنند تا تاثیر بیشتری بر موفقیت وب سایت آن ها داشته باشد.

علاوه بر تولید محتوای سایت فاکتور های زیادی هستند که در موفقیت یک فروشگاه آنلاین تاثیر گذار هستند. شرکت مارلیک آپ یکی از معتبرترین شرک های طراحی سایت رشت با رعایت الگوریتم های گوگل سایتی عالی و بازخوردی برای شما اداره خواهند کرد. در صورت دریافت مشاوره و اطلاع از خدمات این مجموعه با ما در ارتباط باشید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *