ساخت واقعیت مجازی

جدید ترین روش آموزش و تقویت فن بیان در جهان

برقراری ارتباط کارآمد و موثر از نیازهای بسیار مهم و اساسی انسان در طول زندگی خویش می باشد. از آن جایی که انسان موجودی اجتماعی است و این امر در ذات او حک شده، یکی از لازمه ها و پیش نیازهای مهم زندگی موثر و مفید در اجتماع، توانایی برقراری ارتباط با یکدیگر می باشد.
به همین دلیل فن بیان و توانایی برقراری ارتباط درست با دیگران برای همه ی افراد ضروری است؛ چرا که این مهارت در زندگی حرفه ای و شخصی آنان یک نقطه عطف بزرگ و یک دارایی ارزشمند به شمار می رود. از طرفی دیگر وقتی شما با اعتماد به نفس و درست صحبت می کنید توجه مخاطب، احترام و اعتماد اورا جلب می کنید و می توانید ارتباط بهتر و موثر تری با او برقرار نمایید.


زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه


 قبل از معرفی جدید ترین روش آموزش و تقویت فن بیان در جهان بیاید به دلایل اهمیت فن بیان بپردازیم تا درک بهتری از آن داشته باشیم.

شرکت مارلیک آپ به عنوان برترین نماینده ساخت واقعیت مجازی در استان گیلان با افتخار خدمات ارزنده ای را در این حوزه به شما همراهان گرامی ارائه خواهد داد، جهت کسب اطلاعات با مشاوران این مجموعه در ارتباط باشید.

 

ساخت اپلیکیشن فن بیان
آموزش فن بیان با واقعیت مجازی

 

چرا فن بیان بسیار مهم است؟

  • باعث افزایش عزت نفس در شما می شود:

وقتی مهارت فن بیان را فرا می گیرید و ترس از صحبت کردن را در مواقع حساس کنار می گذارید می توانید به خوبی از طریق کلمات با دیگران ارتباط موثر بگیرید، که این امر موجب بالا رفتن عزت نفس شما می شود. چرا که می توانید نظرات و دیدگاه های خود را به راحتی با دیگران به اشتراک بگذارید و توجه و اعتماد آن ها را نسبت به خود جلب کنید.

  • باعث ایجاد فرصت برای شما می شود:

خیلی از پروژه های عظیم و بزرگی که می بینید به این دلیل به وجود آمده اند که، شخصی در ابتدا ایده ای داشته و توانسته با فن بیان و مهارت ارتباطی موثر دیگران را برای سرمایه گذاری و انجام آن پروژه متقاعد سازد. از طرفی مدیران شرکت ها و سازمان های بزرگ از اینکه فردی با فن بیان قوی را در تیم خود داشته باشند بسیار استقبال می کنند.

  • در کنار دیگران احساس راحتی خواهید کرد:

دیگر برای شما اهمیتی ندارد که با چه شخصی یا با چند نفر صحبت می کنید، زیرا با تقویت فن بیان خود در هر جایی که باشید می توانید با دیگران به راحتی ارتباط موثر برقرار کنید و در جمع بدرخشید و آن جا را در دست بگیرید.

 

همچنین بخوانید: تاثیر واقعیت مجازی در ایجاد کسب و کارهای جدید

 

ساخت واقعیت مجازی
اهمیت فن بیان

 

  • اگر می خواهید رهبر خوبی باشید باید سخنران خوبی باشید:

تمام رهبران بزرگ جهان، سخنرانان ماهری بودند. اگر شما هم می خواهید رهبر خوبی شوید باید با یادگیری سخنرانی و تقویت فن بیان خود با سخنان تان بر دیگران تاثیرات مثبتی بگذارید.

  • به شنیده شدن شما کمک ویژه ای می کند:

یکی دیگر از اهمیت های تقویت فن بیان این است که وقتی می خواهید با همکاران، خانواده و یا دوستان خود در مورد مسائل عادی یا مهم صحبت کنید، فن بیان قوی شنیده شدن شما توسط دیگران را تضمین می کند. این مسئله نه تنها در اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران به شما کمک می کند بلکه باعث می شود دیگران آنچه را که شما می گویید به خوبی درک کنند.

جدید ترین روش های آموزش و تقویت فن بیان در جهان

حال که با فن بیان و دلایل اهمیت آن در زندگی آشنا شدید و متوجه شدید که مهارت ارتباطی و فن بیان چقدر می تواند در تمام مراحل و سطوح زندگی به شما کمک کند قصد داریم در ادامه به جدیدترین روش های آموزش و تقویت فن بیان که هم اکنون در دنیا در حال اجرا می باشند بپردازیم.

1.آموزش حضوری فن بیان:

متداول ترین روش آموزش فن بیان، آموزش در کلاس های حضوری می باشد. بدین گونه که شما در کلاس های حضوری ثبت نام می کنید و سپس در زمان هایی که برای شما مشخص شده در کلاس حاضر می شوید و دبیر شروع به تدریس مهارت های ارتباطی و فن بیان می کند.

2.آموزش غیر حضوری (آنلاین) فن بیان:

یکی دیگر از روش های آموزش و تقویت فن بیان، شرکت در کلاس های مجازی و آنلاین می باشد که این روش در سالیان اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است. شرکت کردن در این کلاس ها دقیقا مانند روش قبلی است ولی دیگر نیاز نیست که به صورت حضوری و فیزیکی در کلاس حاضر شوید. بلکه می توانید از طریق لپ تاپ و یا موبایل از هر جایی در کلاس شرکت کنید و محدودیت مکانی نخواهید داشت.

 

همچنین بخوانید: آینده فعالیت های آموزشی با تکنولوژی واقعیت مجازی

بهترین روش آموزشی
جدیدترین روش آموزش فن بیان

 

3.آموزش فن بیان از طریق فروش پکیج های آموزشی آماده:

پکیج های آموزشی از دیگر راه های آموزش و تقویت فن بیان است که به تازگی مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. این روش به این صورت است که مدرس دوره از قبل تمامی جلسات کلاس را برای شما ضبط کرده و آن را در قالب یک پکیج آموزشی آماده ارائه می کند. بدین صورت شما می توانید با خریداری آن هر زمانی که خواستید و در هر جایی که بودید به تماشای دوره بپردازید.
مهم ترین مزیت این روش این است که شما دیگر محدودیت زمانی و مکانی برای شرکت در دوره نخواهید داشت.

4.آموزش فن بیان از طریق واقعیت مجازی:

اما مفتخریم اعلام کنیم که جدیدترین روش آموزش فن بیان که آموزش با تکنولوژی واقعیت مجازی (VR) می باشد برای اولین بار در دنیا توسط مدرسه ارتباطات عالی آریامن در حال اجرا می باشد. این روش به این صورت است که شما با نصب اپلیکیشن آریامن، ثبت نام دوره ها و با گذاشتن عینک واقعیت مجازی و هدفون می توانید در یک سمینار چند صد نفری یا در یک جمع بزرگ که به طور کاملا واقعی و بی نقص شبیه سازی شده است شروع به صحبت کردن کنید و با حس کردن یک تجربه واقعی از حضور در چنین موقعیت هایی به تمرین فن بیان و سخنرانی بپردازید.
بدین ترتیب شما می توانید قبل از حضور در موقعیت های مهم یا قبل از سخنرانی در یک سمینار یا جمع های بزرگ در همان محیط که شبیه سازی شده است یک تجربه واقعی از قبل بدست بیاورید و استرس خود را در موقعیت های واقعی به کمترین میزان ممکن و یا حتی به صفر برسانید.

 

آموزش
مزایای آموزش فن بیان با واقعیت مجازی

 

مزیت های آموزش فن بیان با واقعیت مجازی نسبت به سایر آموزش ها

• محدودیت مکانی ندارید؛ شما در هر جایی که باشید می توانید به آموزش بپردازید.
• محدودیت زمانی ندارید؛ در هر زمانی که خواستید می توانید آموزش های خود را دنبال کنید.
• نیاز به هزینه های گزاف نیست؛ این روش آموزشی اگرچه بر پایه تکنولوژی واقعیت مجازی می باشد و شما برای استفاده از آن نیاز به عینک (VR) دارید. اما نیاز به عینک های بسیار گران نمی باشد بلکه شما با یک عینک ارزان قیمت هم می توانید از این تکنولوژی و روش آموزش به نحو احسنت بهره مند شوید.
• با این روش آموزشی شما قبل از قرار گرفتن در موقعیت های بزرگ یک تجربه تقریبا واقعی از آن ها دارید و این باعث می شود که استرس تان به حداقل برسد و اعتماد به نفس بالایی پیدا کنید.

جمع بندی

همانطور که فهمیدید فن بیان و مهارت ارتباطی درست و موثر با دیگران یکی از مهم ترین مهارت های زندگی هر انسانی می باشد که تاثیر آن در تمام سطوح زندگی احساس می شود. فن بیان خوب و قوی نه تنها باعث می شود که اعتماد به نفس بالایی پیدا کنید و حال خوبی داشته باشید، بلکه باعث می شود، شنونده هایتان را سر ذوق بیاورید و در هر جمعی ستاره شوید.
در واقع برای اینکه در جامعه تاثیر گذار باشیم و بهتر دیده شویم نیاز هست به آموزش و تقویت فن بیان خود بپردازیم و مهارت ارتباط کلامی خود را بالا ببریم. اما روش های مختلفی برای آموزش فن بیان وجود دارد که شما عزیزان باید بهترین و سودمند ترین آن را برای خود انتخاب کنید تا به هدف خود برسید.

شرکت مارلیک آپ با عنوان برترین شرکت ساخت واقعیت مجازی با استفاده از بهترین دستاوردهای فناوری روز دنیا خدمات ویژه ای را در خصوص ساخت اپلیکیشن های مدرن با قابلیت VR عرضه خواهد کرد، جهت دریافت مشاوره و استعلام هزینه با متخصصان این مجموعه در ارتباط باشید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *