تور مجازی املاک

تور مجازی املاک و مزایای آن

در دنیای امروزه بسیاری از افراد برای این که بتوانند ارتباط بیشتری با کالا و یا خدماتی که قصد خرید ان را دارند بر قرار کنند از سیستم های آی آر استفاده می کنند تا بتوانند به راحتی هم با نحوه کار آن آشنا بشوند و هم بیشتر از کارایی های ان آشنا بشوند. مشاورین املاک و بنگاه ها نیز با استفادا از این تکنولوژی تور مجازی املاک را ایجاد کرده اند تا افراد بتوانند به آسانی و در هر تایم ملک مورد نظرشان را ببیند و خود را در آن تصور کنند تا بتوانند خرید درستی داشته باشند.


مدت زمان مطالعه: ۶ دقیقه


به طور کلی زمان زیادی از به وجود آمدن تور مجازی املاک نمی گذرد اما در بسیاری از شهر ها استقبال بی نظیری از این فناوری به روز شده است. استفاده از تکنولوزی های واقعیت افزوده توانسته مزایا و معایب بسیاری را برای افراد به وجود بیاورد اما به طور کلی استفاده از آن سبب شده تا افراد رصایت مندی بیشتری از خرید خود داشته باشند. در این مقاله از سایت مارلیک آپ یکی از شرکت های بزرگ ساخت واقعیت مجازی به بررسی برخی از این فواید و عیب ها خواهیم پرداخت.

واقیت مجازی چیست؟

به طور خلاصه اگر بخواهیم این فناوری را توصیح بدهیم باید این گونه بیان کنیم که به تکنولوژی که با استفاده از ابزار و تجهیزات خاص سبب می شود تا فرد خود را در حال انجام کاری دیگر بدون جابجایی ببیند را فناوری آی ار می گویند. این سیستم ها در عصر ارتباطات و تکنولوزی به شدت به کمک افراد و کسب و کار ها آمده اند یکی از همین مشاغل مشاورین خرید خانه هستند که با به وجود آوردن تور مجازی املاک سبب رونق فروش خود شده اند.

برخی دیگر از کاربرد های فناوری واقعیت مجازی

فناوری آی آر علاوه بر تور مجازی املاک کاربرد های دیگری نیز در بسیاری از مشاغل دارد که یکی از بارز ترین آن ها این است که طراحان دکوراسیون با استفاده از ابزار های مخصصوص طراحی خود را انجام می دهند و فرد خود را با کمک این تکنولوژی در ان جا تصور می کند و عیب ها و نقص های آن را به کارشناس بازگو می کند. و یا به عنوان مثال یکی دیگر از کسب و کار هایی که از این فناوری استفاده کرده است معماری و ساختمان سازی می باشد که باعث امن تر شدن و به روز تر شدن طراحی ها شده است.

تور مجازی املاک چیست؟

مشاورین خرید ملک برای این که افراد بتوانند خود را در خانه ای که قرار است بخرند بهتر تصور کنند یک فناوری را به وجود آورده اند که بر گرفته از سیستم های آی ار می باشد. تور مجازی املاک نام این سیستم است که ساز و کار ان بدین گونه است که فرد در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می تواند به کمک تلفن همراه خود از فصای داخلی خانه بازدید کند و با ان بیشتر آشنا شود. این کار باعث شده دیگر هم فرد با فرصت به این کار می پردازد و هم بهتر تصمیم خود را می گیرد.

مزایای استفاده از تور مجازی املاک

استفاده از تور مجازی املاک که امروزه بسیار مورد توجه افراد در کلان شهر ها شده است دارای مزیت های زیادی است چرا که استفاده از این فناوری به مکان و زمان بستگی ندارد و بهترین گزینه و راه حل برای افرادی است که دارای مشعله های کاری زیادی هستند و تایم آن چنانی برای بازدید حصوری ندارند. اما به صورت کلی طبق امار به دست امده استفاده از این تکنولوژی و این ابزار ها سبب شده است تا میزان رضایت افراد به شدت رومد صعودی داشته باشد.

برای این که بتوان از تمامی جوانب فناوری واقعیت افزوده بهره ببریم نیاز به یک طراحی مناسب و کارشناسی شده داریم چرا که افراد متخصص با دید باز تر و حرفه ای تر نسبت به افراد عادی می توانند کاری بکنند که تمامی فواید استفاده از تور مجازی املاک در حرفه افراد احساس شود. شرکت مارلیک آپ یکی از بزرگترین مجموعه های ساخت واقعیت مجازی با استفاده از مشاورانی خبره در این زمینه تمامی تلاش خود را می کند تا به نتیجه مطلوب و مد نظرتان دست یابید. برای دریافت اطلاعات بیشتر از دیگر خدمات این موسسه می توانید به قسمت پشتیبانی سایت مراجعه فرمایید.

فواید استفاده از تور مجازی املاک

تور مجازی املاک فواید زیادی را هم برای خریداران و هم برای فروشندگان ملک ها به وجود آورده است اما برخی از این فواید به طور کلی با نسخه های قبلی تفاوت آن چنانی ندارند از این رو به نطر کارشناسان ۳ مورد اصلی وجود دارد که برتری های این روش نسبت به راه حل های قبلی را به درستی بیان می کند. به همین دلیل در ادامه با ذکر هر کدام توضیحاتی را درباره فرق آن ها بیان خواهیم کرد.

  • بهبود عملکرد معرفی ملک

از زمانی که مشاورین خرید ملک از تصاویری که کیفیت چندانی نداشتند برای معرفی ساختمان خود استفاده می کردند زمان زیادی نگذشته است اما با پیشرفت تکنولوژی در این عصر این روش دیگر فایده ندارد و می بایست حتما با راهکار های نوینی تغییر پیدا کند. تور مجازی املاک که به روز ترین راه برای معرفی ملک است امروزه به شدت به کمک افراد امده است و سبب شده تا معرفی ملک ها به خوبی و حتی بهتر از قبل به مشتری ها صورت بگیرد. این تفاوت بزرگ باعث رضایت مندی بیشتر اشخلص شده است.

  • افزایش راحتی و امنیت بیشتر

استفاده از تور مجازی املاک سبب می شود تا فرد بتواند یک حس امنیت و آسایش بیشتری را نسبت به روش های قبلی احساس کند چرا که در این روش مشاورین خرید ملک نمی توانند چیزی را از دید مشتری پنهان کنند و می بایست با استفاده از تصاویر به روز وضعیت کنونی ساختمان را به فرد متقاضی نمایش بدهند از این رو فرد با آرامش و صبر بیشتر دست به معامله می زند که این خود باعث می شود تا شخص یک حاشیه امنی را در داد و ستد برای خود ببیند.

  • محدود نبودن به زمان و مکان

تور مجازی املاک هیچ وابستگی به مکان و زمان ندارد و شخص هر زمان که بخواهد در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز از ملک بازدید کند. در روش های قدیمی می بایست علاوه بر گذاشتن تایم برای بازدید حضوری مسافت های طولانی را نیز جابجا شویم از این رو با استفاده از سیستم آی آر تمامی این مشکلات رفع شدند. این دلیل به یکی از مهم ترین عواملی تبدیل شده است که افراد به واسطه آن علاقه زیادی به استفاده از این راهکار پیدا کنند. تمامی این فاکتور ها تنها برخی از مهم ترین فواید استفاده از این راه بودند.

کلام پایانی

به صورت کلی استفاده از تکنولوژی های روز در هر کسب و کاری سبب شده است تا هم فروشندگان و هم خریداران از رفاه نسبی بیشتری برخوردار شوند. تور مجازی املاک نیز باعث شده است تا افراد بتوانند با آرامش خاطر بیشتری به خرید بپردازند و رصایت بیشتری نیز داشته باشند. رونق مشاغل، افزایش فروش، کمتر شدن هزینه ها و … از دیگر مزیت های این راهکار هستند که به شدت قابل احساس می باشند.

استفاده از تور مجازی املاک می بایست زیر نطر کارشناسان این زمینه صورت بگیرد تا بتواند تاثیرات مفیدی را بر کسب و کار ها بگذارند. از این رو صاحبان مشاغل می بایست سعی کنند از اشخاص با تجربه و متخصص در این زمینه بهره بگیرند. شرکت مارلیک اپ با در دست داشتن مشاورانی متخصص در این حوزه خدمات ارزنده ای را به افراد ارائه می دهد. برای مشاهده و دریافت اطلاعت از دیگر بخش های مؤسسه می توانید به سایت آن ها مراجعه کنید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *