طراحی سایت رشت

انواع وب سایت بر اساس هدف کسب و کار

با پیشرفت تکنولوژی ها و به وجود آمدن فضا های مجازی برای کسب و کار ها تمامی این شغل ها را در مسیر پیشرفت قرار داده و روز به روز در حال تقویت و افزایش میزان فروش آن ها هستند. صاحبان تمامی فعالیت ها با استفاده از انواع وبسایت ها در این مسیر قدم نهاده اند.


مدت زمان مطالعه:۵ دقیقه


افراد صاحب کسب و کار به دنبال تولید شبکه هایی هستند که بتوانند با کمک آن ها به پیشرفت و افزایش فروش شغل‌شان کمک کنند. در این مقاله از سایت مارلیک آپ یکی از بزرگترین مجموعه های طراحی سایت رشت به معرفی انواع وب سایت ها مربوط به مشاغل مختلف و چگونگی درست کردن آن ها می پردازیم.

المان هایی مهم برای طراحی سایت و انواع وبسایت ها

انواع وبسایت هایی که برای مشاغل استفاده می شوند باید تعدادی فاکتورهای مهم از نظر ظاهری، ساختار و کارایی را داشته باشند. در ادامه تعدادی از این المان ها را معرفی و تاثیرات آن بر افزایش فروش و پیشرفت کسب و کار های مختلف را باز گو می کنیم.

۱.وب سایت رزرو

یکی از انواع وبسایت ها شبکه های رزرو هستند. این امکان اگر در اختیار افراد قرار بگیرد به آن ها این امکان را می دهد تا با اضافه کردن قابلیت هایی برای گرفتن وقت قبلی کار مخاطبانشان را در استفاده از آن ها راحت تر کنند.

این قابلیت برای مشاغلی مانند پزشکی، مشاوران، مشاوران املاک ، مکان تفریحی و تاریخی که می خواهند با استفاده از انواع وب سایت ها در شغل خود پیشرفت کنند می تواند مفید باشد.

۲.وبلاگ ها

در بسیاری از انواع وبسایت ها مکانی تعبیه می شود تا افراد بتوانند متن های نوشته شده، تصاویر و حتی ویدئو های مرتبط با شغل‌شان را با مردم به اشتراک بگذارند و با این کار اطلاعات مخاطبان آن کسب و کار را افزایش دهند.

این قابلیت که برای اکثر انواع وبسایت ها موجود است و حتی می توان آن را به شبکه های مختلف اضافه کرد، برای تمامی کسب و کار ها مفید هستند و سبب تقویت آن ها به مرور زمان خواهند شد.

تولید وبلاگ برای مشاغل مختلف نیاز به افرادی متخصص در این حوزه دارد همین طور برای تولید و تهیه یک شبکه مجازی و استفاده از فاکتور های انواع وبسایت ها نیاز دارید تا از شرکت های معتبر کمک بگیرید. مجموعه مارلیک آپ یکی از بزرگترین موسسه های طراحی سایت رشت با در دست داشتن مشاورانی خبره در این راه به شما یاری می رساند. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت پشتیبانی سایت مراجعه فرمایید.

۳.وب سایت رسانه ای یا خبری

بسیاری از افراد نیاز دارند تا خبر های مهم و داغ را با مشتریانشان در اشتراک بگذارند و یا حتی مقالات علمی پژوهشی نو و کارآمد را در اختیار دوستداران این دسته از نوشته ها قرار بدهند.

برای انجام این کار صاحبان این مشاغل با تولید شبکه های مجازی رسانه ای و خبری که یکی از انواع وبسایت ها هستند این کار را به آسانی انجام می دهند.

۴.وب پورتال

پورتال ها که معمولا برای سازمان های اداری در جهت هدفمند کردن ورود افراد به این شبکه ها طراحی می شوند در انواع وبسایت ها موجود هستند و صاحبان این مشاغل می توانند با استفاده از آن ها مخاطبان و مشتری های خود را در بهره مندی از سایت راهنمایی کنند.

انواع وبسایت ها بر اساس شکل ظاهری

وبسایت استاتیک

شبکه های مجازی را که با مخاطب تعامل کمتری دارند و از تنها چند صفحه تشکیل شده اند را ایستا گویند. این شکل از انواع وبسایت ها هزینه های کمتری را به صاحبان کسب و کار تحمیل می کنند.

وبسایت های پویا

بر خلاف نوع ایستا یکی دیگر از انواع وبسایت ها که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند به شکل پویا هستند که تفاوت عمده آن ها در تعامل بیشتر با مخاطب و پیچیدگی طراحی خلاصه می شود. این شکل ظاهری شبکه های مجازی هزینه های بیشتری را در قبال ارائه خدمات بیشتر از افراد دریافت می کند.

کلام آخر

استفاده از انواع وبسایت ها توسط صاحبان کسب و کار به پیشرفت، تقویت و افزایش فروش آن ها کمک شایانی می کند. از این رو اکثر مشاغل به دنبال این هستند تا بتوانند یک سایت حرفه ای برای این کار تعبیه کنند.

بسیاری از صاحبان کسب و کار دنبال افرادی هستند که با انواع وبسایت ها آشنایی داشته باشند و بتوانند در تولید و طراحی به آن ها کمک کنند. شرکت مارلیک آپ از بزرگترین مجموعه های طراحی سایت رشت با داشتن مشاورانی متخصص در این حوزه به شما کمک خواهند کرد. برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر به سایت این موسسه مراجعه فرمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *