Untitled 1.. min - شرکت واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و بازی سازی

طراحی و ساخت اپلیکیشن برای کسب و کارها

چرا باید برای کسب و کار خودمان اپلیکیشن داشته باشیم؟

امروزه صاحبان کسب و کارها باید بدانند که مشتریان بالقوه، زمان زیادی را به استفاده از تلفن همراه اختصاص می‌ دهند. حضور موفق در این حوزه با داشتن یک اپلیکیشن به برندینگ و افزایش درآمد شما کمک شایانی می‌کند. شما با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی کسب و کارتان می توانید یک راه ارتباطی ساده و در دسترس تر برای مشتریان خود فراهم کنید.

در این مسیر متخصصان مارلیک آپ همراه شما هستند تا با طراحی یک اپلیکیشن اختصاصی به رونق کسب و کار شما کمک کنند.

 

زمان مورد نیاز برای مطالعه: 5 دقیقه

 

چرا به طراحی اپلیکیشن موبایل نیاز داریم؟

اپلیکیشن‌های موبایل امکانات فوق‌ العاده‌ای را برای کاربران فراهم می‌کنند و پاسخگوی بسیاری از نیازهای روزمره‌ آن ها هستند. تمام اهداف طراحی اپلیکیشن‌ها، آسان‌ سازی کارها برای کاربران می باشد. از مزایای اپلیکیشن‌ها می‌توان به در دسترس بودن برای کاربران، سرعت اجرا، جذابیت در هنگام استفاده و سطح امنیت بالا اشاره کرد.

همه ‌ی کسب و کارهایی که خدمات یا کالایی را ارائه می‌دهند، با طراحی و ساخت اپلیکیشن باعث رونق کاری خود خواهند شد. متخصصان مارلیک آپ جهت راهنمایی و ساخت اپلیکیشن، آماده همکاری با شما هستند.

Untitled 2.. min - شرکت واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و بازی سازی

مزایای ساخت اپلیکیشن

افزایش فروش

شما می توانید از طریق اپلیکیشن بدون پرداخت هزینه، اعلان ها و تخفیف های مناسبتی را به کاربران خود اطلاع دهید.

می توانید با ارسال اعلان به کاربران آن ها را از اجناس جدید مطلع سازید.

افزایش مشتری

با ساخت اپلیکیشن و عرضه آن در بازارهایی همچون کافه بازار و… فرصت دیده شدن کسب و کارتان افزایش پیدا می کند. با این کار مشتریان شما دیگر محدود به سایت نیستند بلکه با در نظر گرفتن بخش “معرفی به دوستان” داخل برنامه می توانید بازدید و نصب آن را افزایش دهید. همچنین برای ترغیب کاربران می توانید از تخفیف و جوایز استفاده کنید.

همیشه در دید مشتری هستید

کاربران در طول شبانه روز زمان زیادی را صرف استفاده از برنامه های نصب شده بر روی گوشی خود می کنند. درست است که بیشتر این زمان صرف استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان می شود اما با هر بار باز شدن قفل گوشی شانس دیده شدن اپلیکیشن شما وجود دارد.

برندینگ و ماندگاری در ذهن مخاطب

ممکن است کاربر از برنامه شما استفاده نکند و فقط آن را در گوشی خود نصب داشته باشد. ولی با هر بار چرخیدن در تلفن همراه خود نام و لوگو شما را می بیند و باعث می شود نام برند شما در ذهن کاربر باقی بماند و اگر در آینده به خدمات شما نیاز داشته باشد شما اولین انتخاب آن باشید.

ورود به عرصه رقابت و وجهه کاری بهتر

با داشتن اپلیکیشن موبایل، می توانید به جمع کسب و کارهای موفق راه یابید. از دید مشتریان کسب و کاری که دارای اپلیکیشن می باشد اعتبار و ارزش بیشتری داشته و وفاداری کاربران را افزایش می دهد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *