متداول min - شرکت فناوری اطلاعات

مراحل عقد قرارداد در مارلیک آپ چگونه است؟

عقد قرارداد به دو صورت حضوری و اینترنتی میسر می باشد. برای قرارداد حضوری میبایست به شعب مارلیک آپ در استان گیلان مراجعه نمایید و برای قرارداد اینترنتی نیز میبایست پکیج مورد نظر خود را خریداری فرمایید تا قرارداد بصورت الکترونیکی برای شما ارسال گردد. در صورت بسته شدن قرار داد، همکاری ما از همان لحظه آغاز می شود و شما به موفقیت اینترنتی خود نزدیک می شود.

آیا همه هزینه طراحی سایت باید همان اول پرداخت شود؟

به منظور رفاه حال کاربران گرامی پرداخت هزینه پکیج تجاری سایت را به دو صورت نقد و اقساط تعریف نموده ایم. در حالت دوم، واریزی در سه قسط بصورت 50 درصد مبلغ در هنگام عقد قرار داد، 40 درصد در زمان تحویل سایت و 10 درصد هنگام رفع ایرادات پرداخت می گردد.

پرداخت در سایر پکیج ها بصورت نقد و در زمان عقد قرارداد می باشد.

آیا سایتی که توسط تیم طراحی سایت مارلیک آپ ساخته می شود، قابل ارتقا و بروز رسانی است؟

بله. امکان به روز رسانی و ارتقا سایت در هر زمان که بخواهید، وجود دارد.

خدمات پشتیبانی شامل چه مواردی است؟

تهیه بک آپ های منظم، به روزرسانی امنیتی هسته وردپرس و افزونه های آن، نصب یا حذف افزونه ها با توجه به نظر وصلاح دید تیم طراحی، چک کردن عملکرد درست سایت.

امکان تنظیم قرارداد به صورت حضوری وجود دارد؟

بله. مارلیک آپ علاوه بر قرارداد اینترنتی و از راه دور امکان مراجعه حضوری برای تنظیم قرارداد را مهیا نموده و شما می توانید با مراجعه به آدرس درج شده در صفحه تماس با ما، همکاری خود را با ما آغاز نمایید.

هاست خارج از کشور بهتره یا داخل کشور؟

در صورتی که عمده کاربران سایت شما در ایران هستند بهتر است سرور و هاست شما نیز در منطقه جغرافیایی نزدیک به خودتان یعنی در ایران باشد. اگر مشتریان شما عمدتاً در کشور دیگری هستند می‌توانید هاست همان کشور را تهیه نماید. این مورد در سرعت بارگذاری سایت برای کاربران اهمیت بسیاری دارد.

چگونه سایتم را خودم مدیریت کنم و سفارش های مشتری را پیگیری کنم؟

شما در صورت تمایل می توانید اپراتور برای سایت خود داشته باشید. در غیر این صورت نحوه کار با سایت را به شما آموزش می دهیم.

آیا نماد اعتماد الکترونیک برای سایتم لازمه؟

در صورتی که در سایت خود محصول یا خدماتی را می فروشید و لازم است کاربر از طریق درگاه بانکی هزینه آن را پرداخت کند. دریافت اینماد در صورت تمایل توسط شرکت انجام می شود.

چرا باید سایت داشته باشم؟چه تاثیری برکارم دارد؟

داشتن سایت یعنی شما اولین قدم به دنیای حرفه ای ها را گذاشته اید. از آن گذشته مشتریان شما 24 ساعته به سایت شما دسترسی دارند و شما از هر ثانیه روز برای فروش می توانید استفاده کنید.

در سایت شما امکان دسته بندی محصولات را دارید و خرید آسانتر است و در صورت سئو خوب مشتریان شما ده ها برابر می شود و بازدید سایت شما افزایش می یابد.

آیا سئو برای سایت من خوب است؟

سئو شامل استراتژی ها و فرایندهایی می شود که رتبه شما را در گوگل افزایش می دهد و قوانین ها و الگوریتم هایی دارد که در صورت رعایت کردن آنها شما بالاتر از رقبای خود قرار می گیرید. اگر سایت شما سئو خوبی نداشته باشد در نتایج گوگل نشان داده نمی شود و بازدیدی نداشته و درنتیجه فروش اینترنتی کمی دارید.

مارلیک آپ دارای یک گروه حرفه ای در زمینه سئو و بهینه سازی سایت می باشد تا مشتریان عزیزی که تمایل به سئو و پیشرفت در بستر اینترنت دارند بدون دغدغه به خواسته خود برسند.

آیا قالب سایت طراحی شده واکنش گراست؟

سایت واکنش گرا، به وب سایت هایی گفته می شود که با انواع دستگاه ها و مرورگر های مختلف به درستی نمایش داده می شود و کاربران مدت زمان بیشتری از سایت شما بازدید خواهد داشت و مارلیک آپ سایت شما را به درستی طراحی خواهد کرد.

آیا رابطه سایت و شبکه اجتماعی تاثیری در موفقیت کسب و کار من دارد؟

شبکه های اجتماعی می توانند مسئول تبلیغات سایت شما باشند و مشتریان زیادی را برای سایت شما جذب کنند. وجود سایت و شبکه های اجتماعی برای هرکسب و کاری ضروری است.

پس از مدت تعیین شده در پکیج ها ، آیا باید هزینه ای را به شما پرداخت کنم؟

سایت هایی که توسط مارلیک آپ طراحی می شود همیشگی است و پس از مدت مشخص تنها هزینه تمدید هاست و دامنه را می پردازید و در صورت تمایل می توانید از پکیج های دیگری استفاده نمایید.