پشتیبانی سایت

[vc_row][vc_column][woodmart_title size=”medium” style=”underlined” css_animation=”zoomInUp” woodmart_css_id=”61d40bfa0d1f0″ title=”پشتیبانی سایت چگونه است؟” title_custom_color=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfY29sb3JwaWNrZXIiLCJjc3NfYXJncyI6eyJjb2xvciI6WyIgLndvb2RtYXJ0LXRpdGxlLWNvbnRhaW5lciJdfSwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MWQ0MGJmYTBkMWYwIiwiZGF0YSI6eyJkZXNrdG9wIjoiIzAzMmY2OCJ9fQ==” title_width=”100″ woodmart_empty_space=””][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]بعد از راه اندازی سایت برای گسترش کسب و کار خود و تبلیغات در اینترنت و موتور جستجوگر گوگل، سوالاتی در ذهن شما مطرح می شود. یکی از این سوالات این است که از سایت ما چگونه محافظت می شود و خطاهای احتمالی چگونه رفع می شود؟ این موارد توسط پشتیبان سایت بررسی می شود.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][vc_single_image image=”8310″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow” css_animation=”fadeInLeft” scroll_x=”2″ scroll_y=”-80″ scroll_z=”0″ woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]پشتیبان سایت بطور کلی سه وظیفه پشتیبانی فنی، پشتیبانی محتوایی و پشتیبانی سئو را برعهده دارد و عملکرد صحیح سایت شما را تضمین می کند. هیچ سایتی وجود ندارد که در انجام کارهای بروزرسانی یا پشتیبانی دچار مسئله نشود و یا نیاز به روزرسانی نداشته باشد.

بعد از برقراری ارتباط شما با کارشناسان مارلیک آپ، ابتدا سایت شما توسط تیم پشتیانی آنالیز می شود. در پروسه تحلیل، سایت رقبا و عملکرد آنها را نیز مورد بررسی قرار می دهیم.

در نهایت بر اساس اطلاعات بدست آمده ساز و کار بهینه سازی و رشد سایت شما، طراحی و پیاده سازی می شود.

تیم پشتیبانی سایت مارلیک آپ با ارائه روش هایی مطابق با الگوریتم های جدید گوگل و بکارگیری تکنیک های خلاقانه سئو در جهت رشد سایت شما و ارتقای ترافیک ورودی آن حرکت می کند و همچنین از نظر فنی و امنیتی نیز از سایت شما پشتیبانی می کند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]