اینماد

[vc_row][vc_column][woodmart_title size=”medium” style=”shadow” woodmart_css_id=”61d422a4c226c” title=”دریافت اینماد” woodmart_empty_space=”” title_custom_color=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfY29sb3JwaWNrZXIiLCJjc3NfYXJncyI6eyJjb2xvciI6WyIgLndvb2RtYXJ0LXRpdGxlLWNvbnRhaW5lciJdfSwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2MWQ0MjJhNGMyMjZjIiwiZGF0YSI6eyJkZXNrdG9wIjoiIzJjNDI3YiJ9fQ==” title_width=”100″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space woodmart_hide_large=”0″ woodmart_hide_medium=”0″ woodmart_hide_small=”0″ woodmart_hide_extra_small=”0″][vc_single_image image=”8330″ img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” css_animation=”fadeInLeft” woodmart_inline=”no” parallax_scroll=”no”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]یکی از مجوزهایی که در اولین فرصت باید برای دریافت آن اقدام کرد، مجوز اعتماد الکترونیک یا به اختصار اینماد است.

باید به مشتریان خود حق بدهید که به همه سایت ها اعتماد نکنند و دو دل باشند. باید اعتماد آنها را جلب کنید، یکی از راه های آن دریافت لوگوی اعتماد الکترونیک است.

اینماد یک مجوز برای تایید صلاحیت فروشگاه اینترنتی شماست. از دیگر مزیت های داشتن نماد اعتبار الکترونیکی می توان دریافت درگاه بانکی مستقیم و قرارداد با اداره پست برای کاهش هزینه های ارسال و فعالسازی پرداخت درب منزل را نام برد. بدون دريافت اينماد هيچكدام از اين كارها را نمی توانيد انجام دهيد.

مارليك آپ شرايط اعطای لوگوی اينماد را برای كسب و كار شما فراهم می كند و صفر تا صد كارها برای دريافت نماد اعتماد سايت شما را انجام می دهد. دريافت اينماد از الزامات افزايش اعتبار سايت شماست.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]